← Wstecz | Drukuj

ES-Perfekt / Oferta z dnia: 17/08/2013

Stanowisko: Monter rusztowań-uprawnienia norweskie - Kurs Paragraf 17-1 (46c), letnia promocja! sierpień – Łódź
Miejsce pracy: RzeszóW, Tarnobrzeg / podkarpackie / Polska

Opis stanowiska

Sierpień to doskonały moment żeby zdobyć uprawnienia, podnieść swoje kwalifikacje i przygotować się do pracy po sezonie urlopowym na rynku skandynawskim.
Skorzystaj z naszej wyjątkowej promocji!
O szczegóły oferty promocyjnej zapytaj naszego konsultanta – (tel.504134690)
ZAPISY RUSZYŁY!!!
Terminy na sierpień:
07-09 sierpień 2013 r.
22-24 sierpień 2013 r.

Miejsce kursu: Łódź ( autostrada A1, A2 i drogi ekspresowe S14, S8, lotnisko Łódź)
Zapraszamy do udziału w kursie i wzięcia udziału w aktualnym projekcie rekrutacyjnym na stanowisko „MONTER RUSZTOWAŃ – Norwegia – sierpień, wrzesień!!!

Kurs paragraf 17-1 (poprzednio 46c), pozwala zdobyć uprawnienia norweskie do pracy na wysokości powyżej 5 m i rozpocząć pracę na stanowisku montera rusztowań (W związku z nowelizacją norweskich przepisów wymagania dotyczące szkoleń monterów zostały przeniesione z paragrafu 46c do paragrafu 17-1).
W związku z dynamicznym rozwojem rynku norweskiego i rosnącego na nim zapotrzebowania na wykwalifikowanych pracowników z Polski, w tym monterów rusztowań, zapraszamy na organizowane przez nas kursy paragraf 17-1 (46c) dla monterów i użytkowników rusztowań i równoczesne przystąpienie do aktualnych projektów rekrutacyjnych „Monter rusztowań-Norwegia”.
Kurs obejmuje 36 godzin teorii przedstawianej w formie slajdów z objaśnieniami, zadań i praktycznych ćwiczeń zgodnie z aktualnymi norweskimi przepisami.
Kurs zakończony jest egzaminem, którego zdanie jest równoznaczne z uzyskaniem imiennego certyfikatu oraz plastikowej karty ze zdjęciem (po udokumentowaniu odpowiedniej praktyki). Uzyskanie tych dokumentów stanowi przepustkę do podjęcia pracy w Norwegii przy montażu rusztowań i na rusztowaniach. Dajemy 100% gwarancję, że certyfikaty i plastikowe legitymacje ze zdjęciem są honorowane przez wszystkich pracodawców norweskich
Zajęcia i egzamin odbywają się w języku polskim.
Kurs prowadzony jest przez wykładowców akredytowanych przez norweską jednostkę certyfikującą.
ES-Perfekt zapewnia najtańsze kursy i najwyższy standard w cenie w całej Polsce! Poniżej podajemy ceny standardowe.
W sierpniu oferujemy ceny promocyjne.
O szczegóły zapytaj konsultanta (tel. 504 134 690).
WARIANT A) Całkowity koszt 1990 zł brutto/os. Cena obejmuje: kurs, egzamin, dyplom i plastikową kartę ze zdjęciem, przerwy kawowe, darmowy parking na czas szkolenia.
WARIANT B) Całkowity koszt 2190 zł brutto/os. Cena obejmuje: kurs, egzamin, dyplom i plastikową kartę ze zdjęciem, przerwy kawowe, darmowy parking na czas szkolenia, noclegi w pokojach jednoosobowych z łazienką w 3-gwiazdkowym hotelu klasy biznes w centrum Łodzi.
WARIANT C) Całkowity koszt 2190 zł brutto/os. Cena obejmuje: kurs, egzamin, dyplom i plastikową kartę ze zdjęciem, przerwy kawowe, darmowy parking na czas szkolenia, pełne wyżywienie.
WARIANT D) Całkowity koszt 2300 zł brutto/os. Cena obejmuje: kurs, egzamin, dyplom i plastikową kartę ze zdjęciem, przerwy kawowe, darmowy parking na czas szkolenia, noclegi w pokojach jednoosobowych z łazienką w 3-gwiazdkowym hotelu klasy biznes w centrum Łodzi oraz pełne wyżywienie.

Wymagania

Wymagania: udokumentowanie min. 6 miesięcy pracy w firmie, która korzysta z rusztowań oraz udokumentowanie praktyki w wymiarze minimum 72 godzin przynajmniej na trzech różnych typach rusztowań.
UWAGA!
W przypadku braku dokumentu potwierdzającego praktykę minimum 72 godzin zdanie egzaminu będzie równoznaczne wyłącznie z otrzymaniem dyplomu potwierdzającego odbycie szkolenia. Kartę plastikową ze zdjęciem można otrzymać po uzupełnieniu doświadczenia i dosłaniu odpowiedniego dokumentu w terminie późniejszym.
Zadzwoń lub napisz :
tel.504134690
www.es-perfekt.pl

Aktualne oferty znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Dane firmowe

ES-Perfekt

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/monter-rusztowan-uprawnienia-norweskie-kurs-paragraf-17-1-46c-letnia-promocja-sierpien-lodz/rzeszow-tarnobrzeg/8981042