← Wstecz | Drukuj

EPCM Executive Search / Oferta z dnia: 04/12/2018

Stanowisko: Starszy Specjalista ds. Przygotowania Inwestycji Deweloperskich
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Zadania

  • Kierowanie projektami inwestycyjnymi od etapu analizy gruntów pod wybór Generalnego Wykonawcy;

  • Analiza potencjalnych nieruchomości gruntowych - m.in. lokalizacja (w tym komunikacja), plany miejscowe, uwarunkowania, media;

  • Koordynacja pełnego Due Diligence;

  • Przygotowywanie koncepcji zagospodarowania terenu (współpraca z biurami projektowymi, urzędami, pośrednikami nieruchomości);

  • Wybór i negocjacje z Architektem;

  • Kontakt z lokalnymi instytucjami, celem uzyskiwania decyzji administracyjnych, gestorami mediów, celem uzyskania warunków technicznych i uzgodnień niezbędnych dla realizacji inwestycji;

  • Tworzenie analiz wykonalności i opłacalności inwestycji, budżetu i harmonogramu;

  • Współpraca z działem Technicznym w zakresie wyboru GW;

  • Administracyjne wsparcie działu, prezentacje.

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie w przygotowaniu inwestycji deweloperskich - mieszkaniowych i/lub biurowych i/lub hotelowych i/lub retail;

  • Znajomość procesu przygotowania inwestycji deweloperskich od strony prawnej, technicznej i finansowej;

  • Udział w przygotowaniu co najmniej dwóch inwestycji deweloperskich;

  • Wykształcenie wyższe techniczne (Architektura, Budownictwo, etc.);

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji;

  • Umiejętność zarządzania projektami poparta doświadczeniem;

  • Swoboda w poruszaniu się po kwestiach prawnych i administracyjnych związanych z uzyskiwaniem decyzji i pozwoleń.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Elastyczną formę zatrudnienia: umowa o pracę lub B2B;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet benefitów;

  • Możliwość rozwoju i podnoszenie kwalifikacji.

Dane firmowe

EPCM Executive Search