← Wstecz | Drukuj

EPCM Executive Search / Oferta z dnia: 21/06/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Project Director
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

OPIS STANOWISKA

  • Kompleksowe zarządzanie projektami inwestycyjnymi w tym zarządzanie pracą Project Managerów odpowiedzialnych za realizację/budowę

  • Organizacja pracy zespołów, koordynacja i zapewnienie prawidłowego przebiegu działalności kontrahentów wewnętrznych i zewnętrznych (klient, projektant, architekt, geodeta, biura badań i kontroli, administracja, technik, specjalista ds. klientów, sprzedawca itd.)

  • Organizacja procedur, całości procesu handlowego, finansowego, technicznego, prawnego i administracyjnego projektów mieszkaniowych

  • Określanie produktu w zależności od rynku, ograniczeń technicznych i politycznych jak również przygotowanie dokumentacji wewnętrznej niezbędnej do jego opracowania

  • Nadzór nad uzgodnieniami harmonogramów projektów

  • Nadzór nad komercjalizacją produktu poprzez definicję strategii komercjalizacji z szefem działu sprzedaży, ustalanie i modyfikacja ceny sprzedaży

Wymagania

WYMAGANIA WOBEC KANDYDATÓW/EK

  • Doświadczenie w zarządzaniu działami odpowiedzialnymi za liczne projekty mieszkaniowymi

  • Bardzo dobra znajomość branży mieszkaniowej oraz procesów inwestycyjnych w szczególności w zakresie przygotowania gruntów pod inwestycję oraz określania strategii sprzedaży

  • Doświadczenie w prowadzeniu licznych inwestycji mieszkaniowych

  • Biegła znajomość języka angielskiego

  • Wykształcenie wyższe

  • Wysokie kompetencje managerskie i umiejętność zarządzania przez celę oraz budowania swojego autorytetu wynikającego z wiedzy oraz jakości pracy

  • Gotowość do rozwoju w międzynarodowej organizacji

Oferujemy

OFERTA

  • Pełna wyzwań pasjonująca praca po stronie międzynarodowego inwestora

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (wynagrodzenie oraz system premiowy + pakiet socjalny – samochód, ubezpieczenie, opieka medyczna)

  • Praca w gronie profesjonalistów i ekspertów na rynku nieruchomości

Dane firmowe

EPCM Executive Search