← Wstecz | Drukuj

EPCM Executive Search / Oferta z dnia: 22/02/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Koordynator Projektów / Project Coordinator
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Zadania:

  • monitorowanie przebiegu projektów i kontakty z Project Managerami w zakresie uzyskiwania informacji z zakresu spraw środowiskowych i przebiegu projektów

  • kontakt z instytucjami publicznymi i kontrahentami firmy (głównie sprawy środowiskowe)

  • koordynacja podróży służbowych przełożonego

  • ustawianie spotkań, prowadzenie kalendarza

  • wsparcie w realizacji codziennych zadań

  • koordynacja obiegu dokumentów i przepływu informacji pomiędzy działami Firmy

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

  • łatwość nawiązywania kontaktów

  • rozwinięte umiejętności analitycznego i logicznego myślenia

  • wysoki poziom zaangażowania i inicjowania rozwiązań w trudnych sytuacjach

  • poczucie odpowiedzialności za realizowane zadania

  • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji biznesowej

Oferujemy

Oferta:

  • praca u międzynarodowego lidera w branży

  • pakiet socjalny – prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, etc.

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwości rozwoju

Dane firmowe

EPCM Executive Search