← Wstecz | Drukuj

EPCM Executive Search / Oferta z dnia: 04/12/2018

Stanowisko: Kierownik Projektów Mieszkaniowych / Project Manager
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

OPIS STANOWISKA

  • Prowadzenie projektów inwestycyjnych związanych z budownictwem mieszkaniowym

  • Koordynowanie projektu i odpowiedzialność za jego przebieg zgodnie z wymaganiami firmy na wszystkich etapach

  • Koordynowanie fazy projektowej, przygotowawczej i etapu budowlanego

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi oraz instytucjami w zakresie uzyskania wszelkich niezbędnych decyzji administracyjnych i pozwoleń

  • Tworzenie budżetów oraz harmonogramów potrzebnych do prawidłowego przebiegu inwestycji

  • Nadzór nad pracami Generalnego Wykonawcy

  • Nadzór nad obiorami końcowymi

  • Powoływanie Wspólnot Mieszkaniowych

  • Współprowadzenie i czynne uczestnictwo w budowlanych naradach koordynacyjnych, mających na celu nadzór nad jakością wykonywanych prac

Wymagania

WYMAGANIA WOBEC KANDYDATÓW/EK

  • Doświadczenie minimum kilkuletnie w prowadzeniu inwestycji mieszkaniowych jako Project Manager

  • Bardzo dobra znajomość prawa budowlanego i etapów procesu inwestycyjnego

  • Umiejętność zarządzania zespołem podwykonawców i własnym

  • Umiejętność zarządzania pracami Generalnego Wykonawcy

  • Doświadczenie w koordynacji pracy biura projektowego

  • Doświadczenie w przygotowywaniu budżetów i harmonogramów projektu a także przetargów

  • Nastawienie na jakość wykonywanej pracy

  • Znajomość języka angielskiego

  • Rzetelność, skrupulatność, dobra organizacja pracy własnej i zespołu

  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne

Oferujemy

OFERTA

  • Pełna wyzwań pasjonująca praca po stronie inwestora

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (wynagrodzenie + pakiet socjalny)

  • Praca w gronie profesjonalistów i ekspertów na rynku nieruchomości

Dane firmowe

EPCM Executive Search