← Wstecz | Drukuj

EPCM Executive Search / Oferta z dnia: 07/10/2022

Oferowana praca

Stanowisko: Construction Project Manager
Miejsce pracy: lubuskie / Polska

Opis stanowiska

Zadania:

  • Realizacja indywidualnych celów polegających na kontroli określonej liczby budów nowych i przebudów istniejących obiektów;

  • Tworzenie budżetów inwestycji budowlanych;

  • W ramach obowiązujących procedur rozpisywanie i organizowanie przetargów, przeprowadzanie negocjacji z kontrahentami oraz przygotowywanie umów budowlanych;

  • Analiza przetargów i wybór wykonawców inwestycji w porozumieniu z Szefem Działu;

  • Uczestniczenie i reprezentowanie firmy w spotkaniach i kontaktach z dostawcami i firmami budowlanymi;

  • Współpraca z działami Nieruchomości, Prawnym oraz Operacji poprzez podejmowanie wspólnych ustaleń, wymianę informacji, rozwiązywanie problemów koniecznych do realizacji planu otwarć;

  • W ramach wytycznych wdrażanie standardów wizerunku pracodawcy;

  • Współpraca ze służbami administracyjnymi i Nadzoru Budowlanego.

Wymagania

Wymagania:

  • Minimum trzyletnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu inwestycji retailowych lub FMCG;

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanym bez ograniczeń;

  • Umiejętność prowadzenia inwestycji budowlanych pod względem organizacyjnym i finansowym;

  • Umiejętności projektowe (czytanie i weryfikacja projektów architektoniczno – budowlanych);

  • Praktyczna znajomość obsługi programu AutoCad;

  • Bardzo dobra znajomość prawa budowlanego i etapów procesu inwestycyjnego;

  • Znajomość rynku budowlanego;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Gotowość do pracy w delegacjach (częste podróże);

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie przy współpracy w oparciu o kontrakt B2B;

  • Pracę w gronie profesjonalistów i ekspertów na rynku nieruchomości;

  • Pełną wyzwań pasjonującą pracę po stronie lidera branży.

EPCM Executive Search:

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w obszarach Engineering, Property, Construction & Management. Specjalizujemy się w rekrutacji managerów i specjalistów z takich branż jak Nieruchomości, Budownictwo, Produkcja, Architektura & Konsulting.

Dane firmowe

EPCM Executive Search