← Wstecz | Drukuj

EPCM Executive Search / Oferta z dnia: 17/09/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Asystent / Asystentka Architekta
Miejsce pracy: Warszawa, ŁOmianki / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie inwentaryzacji

  • sporządzanie dokumentacji wykonawczej

  • opracowywanie dokumentacji projektowej

  • koordynacje międzybranżowe

  • opracowywanie projektów wnętrz w 2d, wizualizacji 3d,

  • dobór materiałów wykończeniowych

  • uczestnictwo w procesie projektowym od fazy koncepcji do projektu wykonawczego

  • opracowywanie projektu mebli na wymiar i zlecanie ich wykonania naszej pracowni meblarskiej

Wymagania

Oczekiwania:

  • mile widziana znajomość programów graficznych: AutoCAD, photoSHOP, Sketchup, Lumion

  • doświadczenie przy inwentaryzowaniu pomieszczeń

  • odstawowa znajomość przepisów budowlanych

  • mile widziane doświadczenie przy opracowywaniu dokumentacji wykonawczej aranżacji wnętrz oraz warsztatowej mebli

  • mile widziane doświadczenie w koordynacji dokumentacji wielobranżowej

  • umiejętność pracy na kilku projektach jednocześnie

  • akceptacja wyjazdów inwentaryzacyjnych poza Wa-wę

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • student min. 3-go roku architektury bądź kierunków pokrewnych

  • dyspozycyjność

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu

  • miejsce pracy: Łomianki

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia

  • uczestnictwo w ciekawych projektach

Dane firmowe

EPCM Executive Search