← Wstecz | Drukuj

Eneria Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 28/09/2021

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Robót Elektrycznych
Miejsce pracy: wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • prowadzenie w imieniu Eneria Sp. z o.o. kontraktów budowlanych kubaturowych w zakresie instalacji elektrycznych SN, nn i teletechniczne,

  • nadzorowanie i sprawdzanie jakości i terminowości robót wykonywanych przez podwykonawców,

  • składanie sprawozdań kierownictwu firmy o postępie prac na budowie,

  • reprezentowanie firmy przed klientem,

  • przygotowanie merytoryczne i techniczne elementów wycen i ofert,

  • doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów,

  • przygotowywanie zamówień i realizacja dostaw,

  • ścisła współpraca z kierownikami projektów w celu realizacji kontraktu.

Wymagania

Od idealnego kandydata oczekujemy:

  • dobrej znajomości programów AutoCAD oraz pakietu MS Office,

  • wykształcenia wyższego technicznego elektrycznego,

  • doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • zaangażowania,

  • skuteczności i dobra organizacji pracy,

  • znajomość języka angielskiego

  • uprawnienia budowlane elektryczne będą dodatkowym atutem

Nasze aktualne projekty:

  • Opole
    Budowa Centrum Przesiadkowego przy stacji Opole Główne

  • Wrocław
    Centrum Eksperymentalnych Zakażeń Zwierząt oraz Centrum Biologii Stosowanej oraz Innowacyjnych Technologii Produkcji Żywności
    Wrocław – Wykonanie przebudowy budynku C-7 Politechniki Wrocławskiej zlokalizowanego przy Placu Grunwaldzkim 11

  • Kraków
    budowa Małopolskiego Centrum Nauki Cogiteon realizowanej na zlecenie Małopolskiego Centrum Nauki Cogiteon

  • Leszcze
    Budowa magazynu rdzeni wiertniczych i budynku analityczno-laboratoryjnego

Oferujemy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu czasu pracy

  • Premię roczną wypłacaną przed zakończeniem roku kalendarzowego

  • Opiekę medyczną

  • Grupowe ubezpieczenie na życie

  • Dofinansowanie do urlopu

  • Kartę MultiSport

  • Dofinansowanie obiadów

  • Owocowe piątki

  • Dofinansowanie do nauki języka obcego

  • Szkolenia branżowe

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie, w przyjaznym zespole

  • Możliwość awansu

  • Niezbędne narzędzia pracy – samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy

Dane firmowe

Eneria Sp. z o.o.