← Wstecz | Drukuj

ENERGA-Operator SA / Oferta z dnia: 01/11/2020

Oferowana praca

Stanowisko: Inspektor Nadzoru
Miejsce pracy: Toruń / kujawsko-pomorskie / Polska

Opis stanowiska

Energa-Operator SA Oddział w Toruniu

Miejsce pracy: Toruń    Nr ref.: LP30/X/2020     Oferta ważna do: 08.11.2020

Wymagania

Jeśli masz:

  • Wykształcenie wyższe elektryczne lub elektroenergetyczne,

  • Znajomość regulacji prawnych w obszarze zarządzania inwestycjami,

  • Znajomość procedur administracyjnych, prawa budowlanego, przepisów i norm branżowych,

  • Umiejętność samodzielnego, twórczego rozwiązywania złożonych problemów z obszaru zarządzania inwestycjami,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Umiejętność biegłej obsługi programów pakietu MS Office.

Mile widziane:

  • Uprawnienia budowlane.

Ta propozycja jest dla Ciebie!

Do Twoich najważniejszych zadań będzie należało:

  • Pełnienie funkcji nadzoru budowlanego realizowanych zadań inwestycyjnych oraz udział w odbiorach zadań inwestycyjnych,

  • Reprezentowanie Inwestora na placu budowy poprzez sprawowanie kontroli zgodności jej realizacji z dokumentacją projektową i zawartą umową, w tym również kontrola jakości wykonywanych robót oraz udział w szacowaniu i wycenie szkód powstałych w związku z realizacją zadań inwestycyjnych,

  • Współpraca z gestorami infrastruktury oraz terenowymi organami administracji państwowej w zakresie zadań inwestycyjnych realizowanych w Oddziale,

  • Rozliczanie projektów inwestycyjnych realizowanych w Jednostce Biznesowej, w tym kontrola i zatwierdzanie dokumentów finansowo-księgowych,

  • Udział w procesie oceny współpracy oraz stosowania przez spółki wykonawstwa inwestycyjnego obowiązujących standardów jakościowych i technicznych,

  • Prowadzenie ewidencji danych inwestycyjnych w systemach IT w zgodzie z obowiązującymi w tym zakresie wytycznymi i standardami.

Prosimy o dopisanie do swojej aplikacji następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie, przez ENERGA-OPERATOR SA Oddział w Toruniu, ul. Gen. Bema 128, 87-100 Toruń, danych osobowych szczególnej kategorii określonych w art. 9 RODO oraz danych nadmiarowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przekazanych, przeze mnie, z własnej inicjatywy na potrzeby rekrutacji nr LP30/X/2020”.

Zgoda dotycząca przetwarzania danych osobowych jest dobrowolna.

Oferujemy

Co dajemy w zamian:

  • Pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję w swojej branży i rozpoznawalną markę,

  • Atrakcyjne warunki finansowe,

  • Umowę o pracę,

  • Rozwój kompetencji, możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • Interesującą pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych m.in. opieka medyczna, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych,

  • Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka.

Dane firmowe

ENERGA-Operator SA