Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

ELEMONT Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 25/11/2020

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Robót Elektrycznych
Miejsce pracy: świętokrzyskie / Polska

Opis stanowiska

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Bezpośredni nadzór nad powierzonym kontraktem w zakresie terminowości i jakości prac w oparciu o wymagania umowy, harmonogramy oraz dokumentację techniczną

  • Nadzór oraz koordynacja robót w zakresie instalacji elektrycznych

  • Utrzymywania bieżącego kontaktu z wyznaczonymi służbami inwestora oraz nadzoru inwestorskiego

  • Analiza dokumentacji technicznych

  • Specyfikowanie materiałów do zamówień

  • Kierowanie pracami na etapie przygotowania, realizacji, uruchamiania i odbioru inwestycji

  • Monitorowanie oraz sporządzanie zamówień w ramach założonego budżetu

  • Koordynacja prac brygad montażowych oraz podwykonawców

  • Kontrola nad procedurami BHP i ISO w powierzonym zakresie współpracy z przełożonymi na wszystkich etapach realizacji kontraktu

Wymagania

Od naszych kandydatów oczekujemy:

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacji elektrycznych i elektrotechnicznych

  • Doświadczenie zawodowe w kierowaniu robotami na stanowisku Kierownika Robót Elektrycznych - minimum 2 lata

  • Gotowość do pracy w delegacji na terenie całej Polski lub w jednym z dwóch regionów: Polski południowo- zachodniej (głównie woj., śląskie, opolskie, dolnośląskie, część lubuskiego) lub w regionie Polski Centralnej (głównie woj. Mazowieckie i Łódzkie) - miejsca budów prowadzonych przez firmę

  • Ukończone studia wyższe inżynierskie ( elektrotechnika, elektryka i pokrewne)

  • Praktyczna wiedza w obszarze technicznych warunków realizacji robót w zakresie niezbędnym do organizacji oraz nadzoru nad procesem realizacji inwestycji

  • Znajomość prawa budowlanego

  • Samodzielność, komunikatywność, otwartość, inicjatywa, dobra organizacja pracy

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w nowocześnie zarządzanym przedsiębiorstwie

  • Umowę o pracę lub współpracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, w tym wsparcie w okresie wyjazdów służbowych

  • System premii i nagród

  • Niezbędne narzędzia pracy- samochód służbowy, telefon, komputer

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej

  • Prywatne ubezpieczenie grupowe

  • Możliwości rozwoju zawodowego poprzez udział w różnych formach szkoleń

  • Możliwość awansu w strukturze firmy

  • Dużą samodzielność w działaniu

Dane firmowe

ELEMONT Sp. z o.o.