← Wstecz | Drukuj

EBS BUD Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 07/04/2023

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Budowy
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Bieżący nadzór nad jakością i terminowością prac na wyznaczonych odcinkach

  • Sporządzanie obmiarów

  • Weryfikację dokumentacji projektowej i prowadzenie wyjaśnień i ustaleń z podwykonawcami

  • Bieżące wsparcie kierownika budowy

  • Przygotowanie zamówień materiałowych

Wymagania

Chcesz dołączyć na naszego zespołu? Sprawdź czy spełniasz wymagania:

  • Studiujesz na kierunku budownictwo, inżyniera lądowa lub pokrewnym i jesteś dyspozycyjny/na

  • Posiadasz umiejętność sprawnego odczytywania projektów technicznych

  • Sprawnie posługujesz się programem Auto Cad, MS Office

  • Dobrze organizujesz swoją pracę

  • Jesteś proaktywny

  • Efektywnie współpracujesz w zespole

Oferujemy

Odkryj co oferujemy i dołącz do nas

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Udział w ciekawych technicznie realizacjach i poszerzanie wiedzy technicznej

  • Rozwój zawodowy i stabilnego zatrudnienia

  • Motywacyjny system wynagrodzeń

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Szeroki pakiet usług medycznych

Dane firmowe

EBS BUD Sp. z o.o.