← Wstecz | Drukuj

DROKAN S.A. / Oferta z dnia: 30/04/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier budowy – budownictwo drogowe
Miejsce pracy: wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

  • nadzorowanie prac związanych z budową,

  • prowadzenie dokumentacji budowlanej,

  • organizowanie i koordynowanie prac podległych pracowników,

  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów i zasad bhp.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe – specjalność drogi i mosty (inż. lub mgr inż.),

  • zaangażowanie i chęć zdobywania doświadczenia,

  • uczciwość i pracowitość,

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę na czas nieokreślony,

  • pracę w firmie z polskim kapitałem działającej na rynku od 1995 roku,

  • wsparcie doświadczonego zespołu,

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Istotne znaczenie przywiązujemy do cech osobowości tj.: uczciwość, dokładność, skrupulatność, punktualność, lojalność.

Dane firmowe

DROKAN S.A.