Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

DROGOMEX Sp. z o. o. / Oferta z dnia: 22/09/2022

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Robót Bitumicznych
Miejsce pracy: GdańSk / pomorskie / Polska

Opis stanowiska

Pracując na powyższym stanowisku zajmiesz się organizowaniem pracy i nadzorem na budowie dróg na terenie woj.: pomorskiego.

Wymagania

Szukamy właśnie Ciebie jeśli spełniasz poniższe wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o specjalności drogowej lub pokrewne;

  • Doświadczenie w prowadzeniu robót drogowych (minimum 3 lata na stanowisku Kierownika Robót Drogowych, Bitumicznych lub Majstra, Brygadzisty Robót Bitumicznych);

  • Uprawnienia do prowadzenia robót drogowych lub ubieganie się o nie będzie dodatkowym atutem;

  • Odpowiedzialność, dyspozycyjność i wysoka motywacja do pracy;

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, programów pakietu MS Office.

Oferujemy

Nasza oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Samochód służbowy, laptop i telefon komórkowy;

  • Dostęp do szkoleń i możliwość rozwoju;

  • Możliwość wykupienia ubezpieczenia grupowego na życie i dodatkowego medycznego;

  • Przyjazną atmosferę pracy i dobre warunki pracy (odzież ochronna, napoje, owoce).

Dane firmowe

DROGOMEX Sp. z o. o.