← Wstecz | Drukuj

dpm / Oferta z dnia: 07/03/2014

O firmie

DPM Sp. z o.o. to najstarsza firma świadcząca usługi w zakresie konsultingu personalnego na rynku śląskim.

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. eksportu (język niemiecki)
Miejsce pracy: Czechowice - Dziedzice / śląskie / Polska
Branża: Obsługa klienta / Sprzedaż / Marketing

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży budowlanej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. eksportu (język niemiecki)
Miejsce pracy: Czechowice – Dziedzice

Zakres obowiązków:
- Budowanie i opracowywanie strategii sprzedaży firmy na rynkach europejskich;
- Rozwój relacji biznesowych z dotychczasowymi klientami;
- Doradztwa techniczne w zakresie oferowanego asortymentu Kluczowym Klientom;
- Przygotowywanie ofert handlowych umożliwiających aktywne pozyskiwanie nowych kontrahentów;
- Efektywne zarządzane podległymi pracownikami;
- Przygotowywanie analiz i raportów sprzedażowych;
- Budowanie pozytywnego wizerunku na rynkach międzynarodowych.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe;
- Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w segmencie B2B;
- Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego;
- Samodzielność i umiejętność efektywnego planowania oraz realizacji założonych celów;
- Wysoko rozwinięte umiejętności zarządzania zespołem oraz organizowania pracy podległym pracownikom;
- Wysoki poziom komunikatywności i kultury osobistej;
- Gotowość do częstych wyjazdów zagranicznych;
- Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

- Umowę o pracę na pełen etat oraz stabilne zatrudnienie;
- Atrakcyjny system premiowy, uzależniony od wyników sprzedaży;
- Możliwość doskonalenia swoich umiejętności i rozwoju zawodowego.

Forma kontaktu

Ewelina Weżgowska - Bryndza
ebryndza@dpm.com.pl

Dane firmowe

dpm
Damrota
40-022 Katowice
Email: ebryndza@dpm.com.pl