Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM sp. z o.o. / Oferta z dnia: 21/01/2020

Stanowisko: Specjalista ds. maszyn torowych i sprzętu / Doradca ADR
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

 Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • prowadzenie spraw związanych z utrzymaniem maszyn i urządzeń: zawieranie umów oraz wystawienie zamówień na naprawy maszyn i urządzeń oraz śledzenie przebiegu ich realizacji oraz nadzór nad sprawnym usuwaniem awarii maszyn w trakcie sezonu robót

  • ewidencjonowanie czasu pracy maszyn i urządzeń oraz analiza ich wykorzystania

  • opracowanie harmonogramu napraw maszyn i nadzór nad jego realizacją

  • opracowywanie regulaminów pracy maszyn i kontrola ich przestrzegania

  • opracowywanie zapotrzebowani na nowe środki trwałe

  • ustalanie norm zużycia paliw płynnych dla maszyn budowlanych

  • wystawianie zamówień

  • wynajem maszyn i sprzętu na roboty inwestycyjne

  • prowadzenie spraw związanych z utrzymaniem lekkiego sprzętu

  • wykonywanie czynności doradcy ADR zgodnie z obowiązującymi przepisami

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne (preferowane wyższe techniczne)

  • uprawnienia ADR (w przypadku braku, deklaracja na ich uzyskanie)

  • mile widziana znajomość branży kolejowej -znajomość maszyn i sprzętu do robót torowych

  • znajomość realizacji procesu zamówień

  • umiejętności negocjacyjne i pozyskiwania klienta

  • komunikatywność, odpowiedzialność, samodzielność

  • operatywność, rzetelność i solidność

  • organizowanie własnej pracy

  • znajomość obsługi komputera

  • umiejętność pracy pod presją stresu

  • prawo jazdy kat.B

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • szeroki wachlarz świadczeń pozapłacowych:

    • ubezpieczenia zdrowotne,

    • pakiety medyczne

    • ulgi na przejazdy kolejowe do 99%

    • karty multisport

    • dofinansowanie do wczasów i wycieczek

Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM sp. z o.o.