← Wstecz | Drukuj

Dino Polska S.A. / Oferta z dnia: 05/10/2021

Oferowana praca

Stanowisko: Geolog
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

  • Weryfikację opinii geotechnicznej

  • Zlecanie wykonania dokumentacji podłoża gruntowego oraz projektu geotechnicznego

  • Wykonywanie projektu geotechnicznego

  • Wykonywanie czynności pomocniczych w biurze np. składanie rysunków technicznych

Wymagania

  • Umiejętności czytania opinii geotechnicznych

  • Znajomości przepisów dot. zagadnień geotechnicznych

  • Komunikatywności i odpowiedzialności za powierzone zadania

  • Bardzo dobrej organizacji pracy

Oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość proponowania i wdrażania rozwiązań biznesowych

  • Ciekawą pracę w doświadczonym zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego, także poprzez udział w wewnętrznych projektach firmowych

  • Pakiet świadczeń pracowniczych dedykowany dla pracowników firmy DINO

Dane firmowe

Dino Polska S.A.