← Wstecz | Drukuj

Dino Polska S.A. / Oferta z dnia: 24/05/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Architekt / Asystent Architekta
Miejsce pracy: Krotoszyn / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Przygotowywanie projektów z branży architektonicznej budynków handlowo-usługowych

  • Współpraca z pozostałymi branżystami biura projektowego

  • Wykonywanie rysunków w programie CAD

Obecnie tworzymy dodatkowe Biuro Projektowe odpowiedzialne za:

  • Przygotowywanie projektów dotyczących remontów oraz przebudów dla istniejących obiektów

Wymagania

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego (możliwość zatrudnienia także osób z niepełnym wykształceniem wyższym kierunkowym)

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Dobrej znajomości programu AutoCad

  • Preferowane osoby z adekwatnymi uprawnieniami

  • Umiejętności pracy pod presją czasu

  • Gotowości do pracy stacjonarnej w Krotoszynie

Oferujemy

  • Możliwość uzyskania uprawnień (szczegóły na rozmowie kwalifikacyjnej)

  • Pracę w renomowanej firmie notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość proponowania i wdrażania rozwiązań

  • Ciekawą pracę w doświadczonym zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego, także poprzez udział w wewnętrznych projektach firmowych

  • Ubezpieczenie na zdrowie i życie na bardzo preferencyjnych warunkach finansowych

Dane firmowe

Dino Polska S.A.