← Wstecz | Drukuj

Devire / Oferta z dnia: 29/07/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Robót Sanitarnych
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

Naszym Klientem jest firma projektowo- wykonawcza w zakresie instalacji sanitarnych dla obiektów kubaturowych, o ugruntowanej pozycji na rynku. W związku z nowymi projektami, poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Robót (Instalacje Sanitarne).

Osoba zatrudniona na stanowisku Kierownika Robót odpowiedzialna będzie za planowanie i tworzenie opisów robót dla powierzonych budów, za opracowywanie harmonogramu robót, a także za nadzór nad realizacją prac, przy ścisłej współpracy z Kierownikiem Kontraktu. Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć również będzie planowanie zaopatrzenia w materiały, nadzór nad wykonaniem zamówień materiałowych, bieżąca współpraca z przedstawicielami podwykonawców w zakresie wykonywanych robót, tworzenie instrukcji w zakresie bezpiecznego wykonania prac, a także zgłaszanie czynników ryzyka.

Nasz Klient Zapewnia:

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku, na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość poszerzania doświadczenia zawodowego i pracy przy dużych projektach

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia

  • Niezbędne narzędzia pracy oraz szkolenia

  • Pakiet świadczeń pozapłacowych

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami w zakresie instalacji sanitarnych

  • Kilkuletnie doświadczenia w realizacji wewnętrznych instalacji sanitarnych na stanowisku Kierownika Robót

  • Znajomość rynku instalacji i urządzeń sanitarnych (podwykonawcy i dostawcy)

  • Prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do realizacji zadań inwestycyjnych na terenie Polski północno- zachodniej i centralnej

Dane firmowe

Devire