← Wstecz | Drukuj

DEMOCO POLAND SP. Z O.O / Oferta z dnia: 18/12/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Budowy
Miejsce pracy: Tarnowo PodgóRne K. Poznania / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

  • Przygotowanie procesu rozpoczęcia budowy;

  • Analiza i weryfikacja dokumentacji technicznej i projektowej;

  • Przygotowanie planu zamówień materiałów, urządzeń i innych związanych z budową;

  • Przygotowanie oraz kontrola harmonogramu robót budowlanych;

  • Kierowanie realizacją prac i nadzór nad ich jakością;

  • Wypełnianie obowiązków wynikających z prawidłowej realizacji inwestycji;

  • Koordynacja prac podwykonawców na budowie;

  • Ścisła współpraca z kierownikiem budowy/projektu;

  • Sporządzanie zapytań ofertowych i przygotowywanie ofert;

  • Uczestnictwo w sporządzaniu kosztorysów branżowych;

  • Udział w negocjacjach z podwykonawcami;

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne branżowe;

  • Komunikatywną znajomość języka angielskiego;

  • Bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office ( w szczególności MS Excel); AutoCad;

  • Mile widziane doświadczenie w budownictwie;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Oraz cechująca się: sumiennością, dokładnością, systematycznością, zaangażowaniem oraz odpowiedzialnością;

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie;

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;

  • Praca w biurze oraz na budowie – w zależności od potrzeb;

  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole;

  • Wsparcie doświadczonych współpracowników;

  • Niezbędne narzędzia pracy;

  • Kurs języka angielskiego;

  • Premia roczna uzależniona od wyników budowy;

  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach kierunkowych;

  • Wewnątrzzakładowe seminaria, wyjazdy integracyjne oraz pikniki rodzinne;

  • Zwrot kosztów poniesionych z tytułu członkostwa w PIIB;

  • Benefity pozapłacowe, min: prywatna opieka medyczna, karta MultiSport;

  • Ubezpieczenie NNW;

  • Wspieramy sportowców – możliwość dofinansowania wybranych części garderoby sportowej.

Dane firmowe

DEMOCO POLAND SP. Z O.O