← Wstecz | Drukuj

Del Piero Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 28/09/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Robót Elektrycznych
Miejsce pracy: śląskie / Polska

Opis stanowiska

KLUCZOWE OBOWIĄZKI:

  • planowanie oraz koordynacja robót elektrycznych i energetycznych w oparciu o wymagania kontraktu oraz dokumentację projektową i przepisy BHP

  • analiza dokumentacji technicznej pod kątem jej kompletności, poprawności i możliwości optymalizacji oraz zastosowanych rozwiązań

  • opracowanie harmonogramów robót instalacyjnych i bieżące monitorowanie postępu robót, kosztów budowy oraz dokumentacji technicznej

  • nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót

  • współpraca z podwykonawcami, inwestorem i projektantami

  • sporządzanie obmiarów i przedmiarów robót

  • przygotowywanie zapytań ofertowych oraz zamówień na materiały

  • zarządzanie podległym zespołem

  • prowadzenie rozliczeń finansowych inwestycji

  • inne zadania wynikające z zajmowanego stanowiska pracy

Wymagania

POSZUKIWANY PROFIL KANDYDATA:

  • W zakresie wykształcenia: wyższe – mile widziane specjalizacja: elektroenergetyczna lub pokrewne :

  • W zakresie doświadczenia: minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w zarządzaniu projektami branżowymi obejmującymi prace przy realizacji kompletnych instalacji elektroenergetycznych oraz niskoprądowych

  • W zakresie uprawień: Uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń  elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń

  • W zakresie IT i wiedzy: znajomość oprogramowania Auto-Cad, MS Project, Norma PRO

  • W zakresie języków obcych: mile widziana znajomość języka angielskiego

  • W zakresie cech osobowości: do procesu rekrutacyjnego zapraszamy osoby
    umiejętnościach interpersonalnych cechujące się komunikatywnością, elastycznością poznawczą, wysoką motywacją osiągnięć, dobrą organizacją pracy własnej i zespołu, sumiennością, odpowiedzialnością i starannością w wykonywaniu obowiązków. Poszukujemy osób z charyzmą, determinacją i ambicją. Osób lubiących się rozwijać ze zdolnościami przywódczymi.

  • Dodatkowe kwalifikacje: Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

OFERTA. Niniejsza oferta kierowana jest do osób, które oczekują samodzielnej i odpowiedzialnej pracy w ramach struktur prężnej i nowoczesnej firmy. W zamian za wysokie kwalifikacje, profesjonalizm i zaangażowanie, Nasz Klient oferuje pracę:

  • w rozwojowym i stabilnym środowisku

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • pracę w oparciu o stałą umowę o pracę

  • wsparcie merytoryczne i organizacyjne

  • narzędzia niezbędne do pracy

  • szeroką możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę przy ciekawych projektach w dynamicznie rozwijającej się firmie

Dane firmowe

Del Piero Sp. z o.o.