Katalog Budowlany

dodaj ofertę   |   regulamin   |   partnerzy   |   reklama   |   kontakt

Oferty pracy - Wyszukiwarka

Wpisz słowo kluczowe (np. księgowa)
Wybierz region
Wybierz kategorię
Wybierz państwo

← Wstecz | Drukuj

Dekpol S.A. / Oferta z dnia: 16/01/2020

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Kontraktu
Miejsce pracy: KołObrzeg / zachodniopomorskie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie harmonogramu wszystkich etapów procesu budowlanego (od projektu do pozwolenia na użytkowanie),

  • udział w przygotowaniu i przeprowadzeniu przetargu na wybór projektanta oraz monitorowanie procesu projektowego,

  • weryfikacja dokumentacji inwestycji pod względem formalnym i technicznym,

  • czynne uczestnictwo w przetargu na wybór wykonawcy (weryfikacja ofert wykonawczych pod kątem realizacji zastosowanych rozwiązań projektowych i oferowanych cen, wprowadzenie do projektu ew. zamienników, negocjacje umowne),

  • udział w przygotowywaniu optymalizacji kosztów i przychodów związanych z projektem,

  • nadzór nad procesem budowlanym - kontrola budżetu, terminów realizacji i jakości wykonywanych prac,

  • udział w uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie zakończonych inwestycji,

  • bezpośredni kontakt z zamawiającym

  • audyt projektu – sprawdzenie stanu realizowanego projektu pod kątem zgodności z dokumentacją projektową, załącznikami do umów z Klientami i oczekiwaniami Klientów.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (budownictwo),

  • co najmniej 5 letnie doświadczenie w realizacji dużych projektów inwestycyjnych, najlepiej przy budowie Obiektów Logistycznych, hala magazynowych i produkcyjnych,

  • uprawnienia budowlane do prowadzenia robót (bez ograniczeń),

  • umiejętność i doświadczenie w zarządzaniu projektami,

  • znajomość prawa budowlanego i procesów administracyjnych do PnB i PnU,

  • umiejętności organizacyjne i planowania,

  • umiejętności negocjacyjne,

  • prawo jazdy kat. B.,

  • posiadanie własnego portfolia z podwykonawcami w różnych branżach,

  • samodzielność, dyspozycyjność, asertywności, komunikatywność, dążenie do wyznaczonego celu,

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o pewnej pozycji rynkowej,

  • możliwość realizacji celów zawodowych,

  • udział w nowych, ciekawych projektach,

  • atrakcyjne warunki pracy,

  • szansę na realizowanie własnych pomysłów,

  • dodatkowe narzędzia pracy,

  • opiekę medyczną,

  • ubezpieczenie grupowe.

Dane firmowe

Dekpol S.A.

Ogłoszenie pochodzi z portalu Praca.pl