← Wstecz | Drukuj

DAAS Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 31/05/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Malarz konstrukcji stalowych
Miejsce pracy: dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Wymagania

Obowiązki:

  • prace malarskie oraz mycie/czyszczenie konstrukcji stalowych,

  • dbanie o dobry stan powierzonego sprzętu i narzędzi,

  • wykonywanie poleceń przełożonego oraz postępowanie zgodnie ze standardami przyjętymi w firmie.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracach antykorozyjnych,

  • dokładność, rzetelność w wykonywanych pracach,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów,

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji;

  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego;

  • możliwość nawiązania współpracy ciągłej;

  • pracę w dynamicznym zespole;

  • transport i zakwaterowanie (dla osób z odległych miejscowości)

Dane firmowe

DAAS Sp. z o.o.