← Wstecz | Drukuj

CPL JOBS Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 24/09/2020

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Robót Instalacji Sanitarnych (m/k)
Miejsce pracy: Gliwice / śląskie / Polska

Opis stanowiska

Obowiązki:

  • nadzorowanie placu budowy, w tym planowanie, koordynowanie i kontrolowanie aspektów mechanicznych;

  • sprawowanie nadzoru nad postępami pracy, przeciwdziałanie opóźnieniom, kontrolowanie wyznaczonych harmonogramów;

  • planowanie oraz przeprowadzanie przetargów;

  • podejmowanie działań mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa na placu budowy;

  • uzupełnianie dokumentacji związanej z prowadzonymi projektami.

Wymagania

Wymagania:

  • Minimum 10 lat doświadczenia zawodowego w obszarze instalacji sanitarnych;

  • Wykształcenie wyższe, techniczne;

  • Uprawnienia do kierowania robotami w zakresie instalacji sanitarnych;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (poziom B2);

  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne, a także analityczne oraz znakomita organizacja czasu pracy.

Oferujemy

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę;

  • Możliwość realizowania ciekawych projektów w środowisku międzynarodowym;

  • Kartę Multisport;

  • Prywatna opiekę medyczną;

  • Prywatne Ubezpieczenie Pracownicze;

  • Dofinansowanie do nauki języka niemieckiego.

Dane firmowe

CPL JOBS Sp. z o.o.