← Wstecz | Drukuj

CONTROL PROCESS S.A. / Oferta z dnia: 31/03/2023

Stanowisko: Specjalista ds. ofertowania robót budowlanych / Inżynier budowy
Miejsce pracy: śląskie / Polska

Opis stanowiska

  • zbieranie i uaktualnianie cen materiałów oraz cen najmu sprzętu

  • uzgadnianie z kontrahentem szczegółowego zakresu prac i dostaw

  • analizowanie materiałów przetargowych i zbieranie materiałów niezbędnych do opracowania oferty

  • dokonywanie uzgodnień z innymi jednostkami organizacyjnymi Spółki

  • sporządzanie przedmiarów, kalkulacji, kosztorysów i wycen

  • sprawdzanie dostarczonych przez Zamawiającego przedmiarów / ilości robót

  • kierowanie zapytań ofertowych do podwykonawców lub dostawców

  • analiza techniczna dokumentacji projektowej i zgłaszanie do niej uwag

  • sporządzanie obmiarów wykonywanych prac

  • sporządzanie zestawień kosztów robocizny na poszczególne obiekty

  • opracowanie wspólnie z Kierownikiem Budowy harmonogramu robót, dostaw materiałów i usług oraz sprzętu i personelu dla potrzeb budowy

  • sporządzanie wycen robót

  • współpraca z biurem projektów w ramach zadania

Wymagania

  • wykształcenie wyższe inżynierskie

  • doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • znajomość rynku usług budowlanych

  • zdolności interpersonalne, umiejętności negocjacyjne

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Excel), programu Norma

  • umiejętność analizy projektów

  • prawo jazdy kat.B

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywanie nowych doświadczeń

  • pakiet socjalny

  • niezbędne narzędzia pracy

Dane firmowe

CONTROL PROCESS S.A.