← Wstecz | Drukuj

CONTROL PROCESS S.A. / Oferta z dnia: 30/01/2020

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik budowy / robót branża elektryczna
Miejsce pracy: śląskie / Polska

Opis stanowiska

  • nadzór nad powierzonym kontraktem w zakresie realizacji założonego budżetu, terminowości i jakości prac

  • utrzymywanie bieżącego kontaktu z wyznaczonymi służbami inwestora oraz nadzoru autorskiego

  • sporządzanie i przechowywanie dokumentów budowy

  • kierowania pracami na etapie przygotowania, realizacji, uruchamiania i odbioru inwestycji

  • zamówień materiałów (poprzez współpracę z działem zamówień)

  • kontraktacji podwykonawców (poprzez współpracę z działem zamówień)

  • montażu instalacji elektrycznych przemysłowych

  • podległych pracowników

  • koordynacja prac brygad montażowych oraz podwykonawców

  • nadzór nad rozruchami i pomiarami instalacji

  • nadzór nad wykonywaniem dokumentacji powykonawczej

  • nadzór nad procedurami BHP i ISO w powierzonym zakresie

  • współpraca z przełożonymi na wszystkich etapach realizacji kontraktu

Wymagania

  • min 5 lat doświadczenia w kierowaniu robotami elektrycznymi

  • wykształcenie wyższe - kierunkowe (elektryka, elektrotechnika lub pokrewne)

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych

  • znajomość prawa budowlanego,

  • umiejętność identyfikacji ryzyka związanego z realizacją procesu budowlanego,

  • dobrze rozwinięte umiejętności komunikacji i negocjacji,

  • wiedza techniczna z zakresu instalacji elektro- energetycznych, zarządzania zasobami ludzkimi, rozwiązywania problemów, koordynowania i planowania działań KONIECZNA

  • uprawnienia SEP E i D

  • samodzielność, komunikatywność, otwartość, inicjatywa, dobra organizacja pracy

  • min 5 lat doświadczenia w realizacji projektów w przemyśle i energetyce tj. budowa fabryk, zakładów     produkcyjnych, stacji transformatorowych typu PZ/GPZ, instalacji elektroenergetycznych w elektrowniach i elektrociepłowniach, instalacji SN

  • doświadczenie przy realizacji budów w przemyśle

  • znajomość programów komputerowych Autocad, programy kosztorysowe, MS Office, MS Project

Oferujemy

  • stabilne i atrakcyjne warunki pracy

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • wsparcie całego zespołu

  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

Dane firmowe

CONTROL PROCESS S.A.