← Wstecz | Drukuj

Concept Plus Sp. z o. o. / Oferta z dnia: 27/11/2017

Stanowisko: Pracownik zagospodarowania terenów zielonych (k/m)
Miejsce pracy: PółNocne Niemcy / łódzkie / Polska

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Wytyczanie, wymierzanie terenu zgodnie z projektem

  • Prace kamieniarskie łącznie z fundamentami: układanie płyt, kostki betonowej, jak i kamieni naturalnych 9/11 cm

  • Montaż płyt ceramicznych w betonie jednofrakcyjnym

  • Zakładanie rynien odpływowych

  • Układanie głównych rur odpływowych

  • Układanie krawężników i obrzeży trawnikowych

  • Swobodne posługiwanie się szlifierką kątową, wibratorem do betonu, ubijakiem itp.

  • Obsługa minikoparki do 5 ton oraz ładowarki łyżkowej (ok. 1m³)

Wymagania

Wymagania:

  • Zaangażowania w pracę

  • Mile widziane wykształcenie zawodowe w zakresie ogrodnictwa ze specjalnością zagospodarowywanie terenów zielonych i boisk lub w zakresie pokrewnych zawodów

  • Lub doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Samodzielności i rzetelności

  • Mile widziana dobra znajomość roślin

  • Prawa jazdy co najmniej kat. B

  • Znajomości języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (co najmniej 14,34 € / h brutto zgodnie z taryfikatorem (LG 4.2 b) w zależności od doświadczenia)

  • W przypadku wykonywania prac poza miejscem zamieszkania w Niemczech przysługuje dieta 19,43 € / dzień, jeżeli delegacja trwa dłużej niż 24 godziny

  • Praca bezpośrednio u klienta polegająca na realizacji ciekawych projektów zagospodarowania terenów zielonych zarówno prywatnych, jak i państwowych

  • Umowę na czas nieokreślony na warunkach niemieckich

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Zapewnienie mieszkania w pobliżu miejsca pracy

Dane firmowe

Concept Plus Sp. z o. o.