← Wstecz | Drukuj

CoBouw Polska Sp.zo.o. / Oferta z dnia: 22/02/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Regionalny Inżynier Sprzedaży
Miejsce pracy: ŁóDź / łódzkie / Polska

Opis stanowiska

regiony: mazowiecki, warmińsko-mazurski, lubelski

Opis stanowiska:

  • opracowywanie ofert handlowych;

  • nawiązywanie i budowanie relacji z potencjalnymi inwestorami;

  • odbywanie spotkań handlowych i prezentacja oferty;

  • dobór odpowiedniej technologii przy realizacji projektów;

  • współpraca z dostawcami i podwykonawcami oraz projektantami branżowymi przy opracowywaniu ofert;

  • aktywna współpraca z działem marketingu;

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe –budowlane lub techniczne;

  • dobra znajomość branży budowlanej;

  • dobrze rozwinięte kompetencje sprzedażowe - umiejętność prezentacji, przekonywania i negocjowania;

  • proaktywność, inicjatywa i samodzielność w działaniu;

  • dobra znajomość programów Microsoft Office;

  • łatwość nawiązywania kontaktów;

  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów;

  • lojalność, zaangażowanie, odpowiedzialność;

  • kultura osobista;

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego mile widziana;

  • prawo jazdy kat. B;

Oferujemy

Oferujemy:

  • interesującą i odpowiedzialną pracę w stabilnej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • możliwość rozwoju i zdobycie cennych doświadczeń zawodowych;

  • prace w zgranym zespole;

  • umowę o pracę i atrakcyjne warunki zatrudnienia;

Dane firmowe

CoBouw Polska Sp.zo.o.