Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

CoBouw Polska Sp.zo.o. / Oferta z dnia: 29/05/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Asystent Projektanta / Inżynier
Miejsce pracy: ŁóDź / łódzkie / Polska

Wymagania

Opis stanowiska – obowiązki:

  • tworzenie ciekawych, nowoczesnych obiektów przemysłowych(hale produkcyjne, magazynowe wraz z budynkami socjalno – biurowymi)

  • wykonywanie rysunków konstrukcyjnych do projektów budowlanych i wykonawczych konstrukcji stalowych i żelbetowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe budowlane

  • znajomość zagadnień związanych z konstrukcjami stalowymi i żelbetowymi

  • biegła obsługa komputera

  • znajomość programu  do obliczania konstrukcji stalowych i żelbetowych Robot Structural Analysis, Konstruktor

  • znajomość programu do tworzenia dokumentacji projektowej AutoCad

Oferujemy:

  • interesującą i odpowiedzialną pracę w stabilnej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość rozwoju i zdobycie cennych doświadczeń zawodowych

  • umowę o pracę i atrakcyjne warunki zatrudnienia

Dane firmowe

CoBouw Polska Sp.zo.o.