Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

CMT SP. Z O.O. / Oferta z dnia: 22/04/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Budowy
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Zakres głównych obowiązków

  • realizacja projektu budowlanego

  • wsparcie kierownictwa budowy przy nadzorze podwykonawców

  • kontrolowanie harmonogramu projektu

  • skuteczne zarządzanie dostawcami

  • odbiory prac oraz rozliczanie podwykonawców

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym

  • doświadczenie zawodowe

  • uprawnienia budowlane mile widziane

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • prawo jazdy kat. B

  • zaangażowanie, samodzielność i dyspozycyjność

  • nastawienie na osiąganie celów

  • dobra organizacja pracy

Oferujemy

Oferujemy:

  • dobre warunki pracy i wynagrodzenia

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • dostęp do zasobów wspomagających pracę

  • pracę w profesjonalnym zespole, w środowisku międzynarodowym

Dane firmowe

CMT SP. Z O.O.