Katalog Budowlany

dodaj ofertę   |   regulamin   |   partnerzy   |   reklama   |   kontakt

Oferty pracy - Wyszukiwarka

Wpisz słowo kluczowe (np. księgowa)
Wybierz region
Wybierz kategorię
Wybierz państwo

← Wstecz | Drukuj

Climatic Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 04/08/2020

Oferowana praca

Stanowisko: Majster Budowy
Miejsce pracy: mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Województwo Mazowieckie, miejsce pracy teren realizowanych Inwestycji

Do zakresu obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należało:

  • organizowanie i nadzorowanie robót budowlanych zgodnie z harmonogramem, specyfikacją i umową z Zamawiającym,

  • przyjmowanie, kontrola oraz rozliczanie materiałów na budowie, ewidencja godzin pracowników i sprzętu,

  • organizowanie i ocena pracy pracowników,

  • realizacja robót zgodnie z wymaganiami jakościowymi zawartymi w dokumentacji budowy,

  • zapewnienie przestrzegania przepisów PPOŻ i BHP na budowie,

  • współpraca z kierownictwem kontraktu, bieżący monitoring postępu robót,

  • inne dodatkowe czynności służące prawidłowym postępom robót.

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • doświadczenie przy budowie szkół, przedszkoli, obiektów użyteczności publicznej, domków i budynków wielorodzinnych,

  • mile widziane wykształcenie techniczne,

  • odpowiedzialność, sumienność, terminowość,

  •  praktyka z prac budowlanych lekkich, wykończenia wnętrz.

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • atrakcyjny system wynagradzania powiązany z wynikami pracy,

  • wynagrodzenie zależy od doświadczenia

  • miłą atmosferę.

Dane firmowe

Climatic Sp. z o.o.

Ogłoszenie pochodzi z portalu Praca.pl