← Wstecz | Drukuj

Climamedic Sp. z o.o. Sp.k. / Oferta z dnia: 28/07/2020

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik budowy – branża sanitarna
Miejsce pracy: pomorskie / Polska

Opis stanowiska

Miejsce pracy: miejsce prowadzenia budów - cała POLSKA

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • wykształcenie wyższe techniczne - inżynieria środowiska

  • kierowanie robotami budowlanymi,

  • planowanie i koordynacja robót budowlanych w oparciu o dokumentację techniczną, przepisy BHP oraz wymagania kontraktu,

  • nadzór nad kadrą techniczną budowy,

  • koordynacja, rozliczanie i kontrola firm podwykonawczych,

  • tworzenie budżetów i harmonogramu prac oraz kontrola nad ich prawidłową realizacją,

  • współpraca z kierownikiem budowy, dyrektorem działu, bieżące raportowanie nad realizacją zadania.

Wymagania

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku,

  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci ,

  • pasja oraz prawdziwe zainteresowanie branżą,

  • umiejętność kosztorysowania robót budowlanych;

  • znajomość AutoCAD, Office,

  • prawo jazdy kat. B,

  • gotowość do relokacji na terenie kraju.

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • duże możliwości rozwoju zawodowego,

  • pakiet relokacyjny,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy i zaangażowania,

  • narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków.

Dane firmowe

Climamedic Sp. z o.o. Sp.k.