← Wstecz | Drukuj

CH2M / Oferta z dnia: 04/05/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Projektant Konstrukcji Geotechnicznych
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem Globalnego Centrum Projektowego w Krakowie, aktualnie poszukujemy inżyniera geotechnika, który będzie częścią naszego europejskiego zespołu geotechnicznego. Inżynier będzie wspierać lokalne i międzynarodowe projekty infrastrukturalne, a także odpowiadać za różne aspekty geotechniczne projektów.

Zakres obowiązków:

  • Analiza warunków gruntowych posadowienia budowli i dróg

  • Analizy projektowe bezpośrednich i głębokich fundamentów, stateczności skarp i zboczy, konstrukcji oporowych i wzmocnień gruntów

  • Projektowanie oraz przygotowywanie obliczeń geotechnicznych

  • Współpraca z lokalnymi i zagranicznymi zespołami innych branż

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne/specjalizacja geotechniczna  Minimum 5 lat doświadczenia w branży geotechnicznej (projektowanie)

  • Znajomość oprogramowania Geo5, GGU, Slope/W, Seep/W, ZSOIL i/lub PLAXIS

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Uprawnienia budowlane do projektowania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

CH2M jest pracodawcą realizującym politykę równych szans.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę przy międzynarodowych projektach w firmie obecnej we wszystkich obszarach infrastruktury

  • Pakiet benefitów uwzględniający prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, elastyczne godziny pracy

  • Możliwość wyjazdów zagranicznych i współpracy z innymi branżami przy realizacji projektów o globalnej skali

  • Przyjazne środowisko pracy

Dane firmowe

CH2M