← Wstecz | Drukuj

CERMAG POZNAŃ Sp. z o.o., / Oferta z dnia: 05/10/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista Ds. Zakupów/Product Manager
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • współpraca przy opracowywaniu strategii sprzedaży, poszukiwanie nowych dostawców oraz udział w negocjacjach

  • bieżąca współpraca z dostawcami i utrzymywanie korzystnych relacji biznesowych

  • przygotowywanie i prowadzenie szkoleń produktowych dla pracowników i partnerów biznesowych firmy

  • przygotowywanie i aktualizacja materiałów szkoleniowych, w tym także tłumaczenia językowe wybranych materiałów od zagranicznych dostawców

  • identyfikacja oraz analiza potrzeb szkoleniowych w zakresie wiedzy produktowej

  • zarządzanie zagadnieniami związanymi z marketingiem i sprzedażą przy współpracy z odpowiednimi działami

Wymagania

Nasze wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • umiejętność efektywnego prowadzenia negocjacji zakupowych

  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (znajomość języka włoskiego lub hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem)

  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych - umiejętność nawiązywania kontaktów i efektywnego przekazywania wiedzy

  • bardzo dobra znajomość programu Excel

  • wykształcenie wyższe (wykształcenie o profilu technicznym będzie dodatkowym atutem)

  • gotowość do sporadycznych podróży służbowych i prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Oferujemy:

  • udział w tworzeniu i realizacji różnorodnych projektów z zakresu procesów zakupowych

  • możliwość rozwoju i podnoszenia umiejętności zawodowych

  • pracę w firmie o silnej pozycji na rynku

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę i atrakcyjne warunki premiowania

  • dofinansowanie kart sportowych i opieki zdrowotnej

  • darmową, pyszną kawę i inne napoje

Dane firmowe

CERMAG POZNAŃ Sp. z o.o.,