← Wstecz | Drukuj

CEMEX Polska Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 07/06/2023

Oferowana praca

Stanowisko: Koordynator Projektów Innowacyjnych
Miejsce pracy: lubelskie / Polska

Opis stanowiska

Główne zadania

  • Analiza wskaźników efektywności zakładów produkcji kruszyw;

  • Wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w procesach produkcji;

  • Optymalizacja oraz usprawnienie procesów produkcyjnych (poprawa wydajności maszyn i urządzeń);

  • Implementacja i promowanie działań na rzecz digitalizacji procesów produkcyjnych;

  • Planowanie i realizacja budżetu podległej jednostki organizacyjnej;

  • Opracowywanie business case i procesowanie wdrożenia projektów u kadry zarządzającej;

  • Wdrażanie projektów innowacyjnych i proekologicznych w obszarach kruszyw, zgodnie z obowiązującą strategią klimatyczną firmy (Future in Action);

  • Ścisła współpraca z kadrą kierowniczą pionu Materiały (między innymi z Zespołem Future in Action i Zespołem ds. Inwestycji;

  • Współpraca z międzynarodowymi zespołami w ramach Grupy CEMEX w zakresie projektów innowacyjnych i klimatycznych.

Wymagania

Wymagania formalne

  • Preferowane wykształcenie wyższe (górnictwo odkrywkowe, geologia, zarządzanie projektami, zarządzanie i przedsiębiorczość itp.);

  • Min. dwuletnie doświadczenie w pracy z podobnym zakresem odpowiedzialności;

  • Dobra znajomość branży kruszyw i betonu;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • Dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office;

  • Mobilność i dyspozycyjność;

  • Posiadanie ważnego prawa jazdy kat. B i praktyka w prowadzeniu samochodu;

  • Mile widziane umiejętności negocjacyjne.

Oczekiwania interpersonalne

  • Nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów;

  • Duża kreatywność w rozwiązywaniu problemów;

  • Innowacyjne działanie przy prowadzonych projektach;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne;

  • Zdolność organizacji pracy własnej i wyznaczania priorytetów;

  • Umiejętność planowania działań i rozwiązywania problemów w sposób nieszablonowy;

  • Samodzielność i inicjatywa w realizacji powierzonych zadań;

  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku.

Oferujemy

Co możesz zyskać pracując w CEMEX?

  • Pracę w dużej i stabilnej firmie o międzynarodowym zasięgu;

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Konkurencyjne wynagrodzenie;

  • Możliwość pracy w międzynarodowych zespołach;

  • Rozbudowany pakiet benefitów m.in.:

    • Prywatna opieka medyczna LuxMed dla Ciebie i Twojej rodziny;

    • Karty sportowe Fit Profit i możliwość uczestnictwa w Pracowniczych Klubach Sportowych;

    • Ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny;

    • Dostęp do platformy My Benefit, która co roku zasilana jest środkami pieniężnymi przez Pracodawcę i na której możesz robić zakupy w preferencyjnych cenach;

    • Dodatkowy dzień wolny z okazji Barbórki;

    • Jeżeli jesteś Rodzicem umożliwiamy pracę w elastycznym czasie pracy a także gwarantujemy dodatkowy dzień wolny ekstra w celu sprawowania opieki nad pociechą. Dla świeżo upieczonych Rodziców finansujemy wyprawkę tzw. „becikowe”;

    • Dofinansowanie do okularów;

    • Możliwość korzystania z auta służbowego do celówprywatnych;

    • Programy szkoleniowe realizowane online i stacjonarnie;

    • Atrakcyjny system nagród- nagrody jubileuszowe, nagrody za osiągnięcia półrocza, nagrody roku.

    • W trudnej sytuacji życiowej, finansowej- pomoc w postaci zapomogi finansowej.

  • Możliwość rozwoju, nauki i zdobywania doświadczenia od liderów z branży;

  • Pracę w zespole, gdzie liczy się wzajemny szacunek i dobra atmosfera;

  • Pracę w miejscu dbającym o bezpieczeństwo i zdrowie każdego pracownika - BHP to nasz priorytet !

Dane firmowe

CEMEX Polska Sp. z o.o.