Celsa „Huta Ostrowiec” Sp. z o. o. / Oferta z dnia: 23/09/2019

Stanowisko: Specjalista ds. Inwestycji i Planowania Remontów
Miejsce pracy: Ostrowiec ŚWięTokrzyski / świętokrzyskie / Polska

Opis stanowiska

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: mechanika i budowa maszyn)

  • min. 2 lata doświadczenia w planowaniu remontów i inwestycji w zakładzie przemysłowym

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B1

  • umiejętności negocjacyjne

Wymagania

Do zadań na w/w stanowisku należeć będzie:

  • planowanie prac inwestycyjnych i remontowych

  • ustalanie zakresu prac z dostawcami usług

  • nadzorowanie prac inwestycyjnych i remontowych na wydziałach produkcyjnych

  • ustalanie czasów standardowych na wykonanie zadań przez dostawców

  • przeglądy okresowe urządzeń transportu bliskiego zgodnie z przepisami UDT

  • monitorowanie jakości prac podwykonawców

Zatrudniona osoba powinna:

  • charakteryzować się profesjonalizmem zawodowym i ukierunkowaniem na wyniki

  • posiadać dobrą znajomość programów MS Office, Norma Pro, Auto Cad

  • być dynamiczna i zaangażowana

  • być zorientowana na rozwój

  • posiadać umiejętności pracy w zespole i komunikacji

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia i udział w projektach

  • finansowanie kursu języka angielskiego

  • pakiet świadczeń socjalnych

Dane firmowe

Celsa „Huta Ostrowiec” Sp. z o. o.