← Wstecz | Drukuj

BUILDING4YOU / Oferta z dnia: 25/01/2022

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Budowy
Miejsce pracy: mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • planowanie i koordynacja prac budowlanych zgodnie z harmonogramem robót,

  • nadzorowanie jakości wykonywanych robót,

  • przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji budowlanej (wykonawczej, powykonawczej) i fotograficznej,

  • wykonywanie przedmiarów i obmiarów, sporządzanie protokołów odbioru prac,

  • przygotowywanie oraz wysyłanie zapytań ofertowych,

  • organizacja i optymalizacja dostaw materiałów, prowadzenie zestawienia kosztów projektów, zestawień sprzętu,

  • nadzorowanie przestrzegania zasad BHP.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o profilu budowlanym,

  • znajomość rysunku technicznego i czytania dokumentacji technicznej / projektowej,

  • doświadczenie w bezpośrednim nadzorze budowlanym – mile widziane,

  • bardzo dobra znajomość AutoCAD / MS Office,

  • gotowość do pracy w delegacji w zależności od miejsca realizowanego kontraktu,

  • podstawowa wiedza z zakresu BHP na budowie,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętności analityczne, dobra organizacja pracy, sumienność, dokładność.

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i pozytywnej atmosferze;

  • wdrożenie na stanowisko pracy oraz mentoring w trakcie pracy;

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • możliwość rozwoju zawodowego i wzrost kompetencji;

  • niezbędne narzędzia pracy;

  • pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe).

Dane firmowe

BUILDING4YOU