← Wstecz | Drukuj

Budimex SA / Oferta z dnia: 08/03/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. zakupów
Miejsce pracy: Bogatynia / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

(budowa elektrowni Turów - 30 km od Zgorzelca)

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • przygotowanie zapytań ofertowych i kompletacja ofert,

  • prowadzenie procesu zbierania ofert,

  • negocjacje warunków techniczno-handlowych z potencjalnymi podwykonawcami,

  • przygotowanie tabel porównawczych,

  • nadzorowanie uzgodnionych warunków zakupów i usług na optymalnym poziomie kosztów, jakości i terminowości,

  • opracowanie i przygotowanie dokumentacji zakupowej zgodnie z obowiązującymi procedurami.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (preferowane techniczne),

  • min. 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • dyspozycyjności,

  • samodzielności i kreatywności,

  • bardzo dobrej znajomości MS Office,

  • dobrej znajomości języka angielskiego,

  • znajomości rynku budownictwa przemysłowego i energetycznego.

Oferujemy

Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji,

  • opiekę medyczną w prywatnych placówkach medycznych oraz bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie na życie, karnet na zajęcia rekreacyjno-sportowe),

  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą opcji APLIKUJ. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Dane firmowe

Budimex SA