← Wstecz | Drukuj

Budimex SA / Oferta z dnia: 09/10/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Projektant Instalacji Teletechnicznych
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Co będzie należeć do Twoich obowiązków?

  • Projektowanie i koordynacja instalacji teletechnicznych w kontraktach drogowych, np.: przygotowywanie projektów koncepcyjnych, budowlanych i wykonawczych, koordynacja i weryfikacja pracy zewnętrznego biura projektowego na etapie projektu budowlanego i wykonawczego, prowadzenie uzgodnień projektowych, współpraca z Klientem, Inżynierem Kontraktu,

  • Wsparcie działu handlowego przy przygotowaniu ofert technicznych dla kontraktów drogowych, np.: weryfikacja dokumentacji przetargowej pod kątem poprawności (zgodność z przepisami i zasadami wiedzy inżynierskiej) oraz szukanie optymalizacji, formułowanie zapytań do Klienta, przygotowanie materiałów technicznych do oferty (m.in koncepcja, przedmiary, itp.),

  • Branżowe doradztwo techniczne i wsparcie działów ofertowych oraz realizacyjnych w kontraktach kubaturowych i energetycznych.

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (telekomunikacja, elektronika lub pokrewne)

  • Uprawnienia projektowe w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych (mile widziane również uprawnienia wykonawcze),

  • Doświadczenie w pracy jako projektant instalacji telekomunikacyjnych i teletechnicznych w kontraktach drogowych,

  • Mile widziane doświadczenia w budownictwie kubaturowym lub/i energetycznym (np. w zakresie systemów bezpieczeństwa: SSP, DSO, CCTV, SKD, SSWiN, itp.),

  • Dobra znajomość środowiska AutoCAD,

  • Mile widziana znajomość oprogramowania Revit,

  • Samodzielność i kreatywność w rozwiązywaniu problemów projektowych,

  • Dobra organizacja pracy, samodzielność, dokładność,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym,

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Co możemy Ci zaoferować?

  • system premiowy

  • dzień wolny w urodziny

  • ubezpieczenie na życie

  • prywatna opieka medyczna

  • sekcje sportowe

  • kursy językowe

  • szkolenia dla pracowników

  • wolontariat pracowniczy

  • wymiany międzynarodowe

Dane firmowe

Budimex SA