← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 08/07/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik robót elektrycznych
Miejsce pracy: ŁóDź, PiotrkóW Trybunalski, Pabianice, TomaszóW Mazowiecki, BełChatóW, Zgierz, Skierniewice, Radomsko, Kutno, ZduńSka Wola, Sieradz, ŁOwicz, Wieluń, Opoczno, AleksandróW ŁóDzki, OzorkóW, ŁAsk, Rawa Mazowiecka, GłOwno, ŁęCzyca, Koluszki, Brzeziny / łódzkie / Polska

Opis stanowiska

  • Podział zakresu robót i kierowanie pracą podległych pracowników;
  • Rozpracowanie dokumentacji dot. realizowanego zadania (przyjęcie stosowanej technologii robót, opracowanie harmonogramu robót / dostaw materiałowych, sprzętu);
  • Sporządzanie harmonogramu dostaw materiałów i sprzętu w oparciu o harmonogram robót.
  • Realizacja prac na kontraktach energetyki kolejowej i zawodowej na terenie całego kraju;
  • Dopilnowanie przestrzegania przepisów BHP, Ppoż. i ochrony środowiska przez pracowników zatrudnionych na budowie;

Wymagania

Wymagania
  • Dwa lata doświadczenia w pracy na stanowisku kierownika robót elektrycznych;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w tym Excel;
  • Prawo jazdy kategorii B;
  • Uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych;
  • Wykształcenie wyższe o profilu elektrycznym, elektrotechnicznym lub pokrewnym;
  • Uprawnienia SEP „E” i „D”;

Oferujemy

Oferujemy
  • Umowę o pracę;
  • Współpracę z najlepszymi ekspertami w branży.
  • Możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń i dalszego rozwoju zawodowego;

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl