← Wstecz | Drukuj

Budimex SA / Oferta z dnia: 04/05/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Budowy / Majster (Budownictwo Ogólne)
Miejsce pracy: śląskie / Polska

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Kraków (do końca roku) a następnie województwo śląskie

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • przygotowywanie przedmiarów i obmiarów robót,

  • prowadzenie uzgodnień projektowych,

  • przekazywanie uzgodnień technicznych podwykonawcom i wykonawcom,

  • prowadzenie dystrybucji dokumentacji,

  • przygotowanie zapytań ofertowych dla podwykonawców oraz danych do umów z podwykonawcami,

  • sprawdzanie zgodności zakresu rzeczowo-materiałowego ujętego w dokumentacji z zakresem kontraktowym.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego budowlanego w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,

  • minimum rocznego doświadczenia w pracy na budowie,

  • dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,

  • doświadczenie w kosztorysowaniu oraz w przygotowywaniu ofert będzie dodatkowym atutem,

  • pasji oraz prawdziwego zainteresowania branżą,

  • dyspozycyjności do pracy w Krakowie (do końca roku) a następnie w regionie śląskim.

Oferujemy

Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji,

  • opiekę medyczną w prywatnych placówkach medycznych oraz bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie na życie, karnet na zajęcia rekreacyjno-sportowe),

  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą opcji APLIKUJ. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Dane firmowe

Budimex SA