← Wstecz | Drukuj

BUD-INVEST Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 22/01/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Zbrojarz / Cieśla / Betoniarz
Miejsce pracy: łódzkie / Polska

Opis stanowiska

  • prace przy prefabrykacji elementów betonowych w hali produkcyjnej ( ściany, belki, słupy, stropy itp.)

  • zakładanie szalunków, wiązanie zbrojeń, zalewanie betonem i zdejmowanie szalunków

  • obsługa narzędzi do cięcia i obróbki drewna

  • obsługa maszyn i urządzeń do produkcji elementów betonowych

  • realizacja planów produkcyjnych

Wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie zawodowe

  • umiejętność czytania rysunku technicznego - jako dodatkowy atut

  • znajomość języka niemieckiego - jako dodatkowy atut

  • dyscyplina, umiejętność pracy w zespole

  • mile widziany własny samochód

Oferujemy

  • zatrudnienie na pełen etat

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • darmowe zakwaterowanie

  • opiekę koordynatora

Dane firmowe

BUD-INVEST Sp. z o.o.