← Wstecz | Drukuj

Biprocemwap S.A. / Oferta z dnia: 15/04/2013

Stanowisko: Specjalista ds. wyceny ofert w branżach: energetyka, przemysł cementowy, budowlany
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska

Opis stanowiska

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (energetyka/mechanika/elektryka)

  • umiejętność kosztorysowania i zasad wyceny kontraktów w branży energetycznej,

  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • wiedza merytoryczna z zakresu specjalizacji technicznej,

  • prawo jazdy kat B,

  • odpowiedzialność, determinacja w dążeniu do celu.

Zakres obowiązków:

  • analiza dokumentów przetargowych od klienta

  • przygotowanie założeń technicznych do oferty oraz harmonogramów prac

  • przeprowadzenie akcji ofertowych na wybór podwykonawców i poddostawców

  • weryfikacja ofert pod kątem zgodności z wymaganiami dokumentów przetargowych

  • wycena prac oraz przygotowanie kalkulacji budżetowej

  • sporządzanie treści technicznej oferty

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie

  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy: komputer, telefon

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia

  • realna możliwość awansu zawodowego

Dane firmowe

Biprocemwap S.A.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/specjalista-ds-wyceny-ofert-w-branzach-energetyka-przemysl-cementowy-budowlany/krakow/8610452