Bilfinger Tebodin Poland Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 28/03/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Budowy
Miejsce pracy: RzeszóW / podkarpackie / Polska

Opis stanowiska

  • współpraca z członkami zespołu zarządzającego realizacją projektu (Inspektorami Nadzoru, Kierownikami Projektu) oraz firmami wykonawczymi

  • asystowanie w poszczególnych fazach realizacji projektu (np. udział w przygotowywaniu ofert, kontrolowaniu wykonywanych prac, odbiorach końcowych)

  • udział w spotkaniach technicznych, przygotowanie notatek, pism, zestawień itp.

  • administracja dokumentacją budowy

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne w zakresie budownictwa / inżynierii środowiska / energetyki

  • bardzo dobra znajomość AutoCAD oraz MS Office

  • znajomość języka angielskiego

  • doświadczenie w pracy na budowie

Oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku

  • wsparcie ze strony profesjonalistów oraz możliwość rozwoju kompetencji

  • bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie kursów językowych)

  • elastyczne warunki zatrudnienia (umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin / umowa zlecenie)

Dane firmowe

Bilfinger Tebodin Poland Sp. z o.o.