Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 06/12/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik robót w branży AKPIA
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Wymagania

Zadania:

  • Aktywny udział w procesie ofertowania (kosztorysowanie, tworzenie dokumentacji ofertowej)

  • Opracowywanie dokumentacji dot. realizacji prowadzonych prac w branży AKPiA (harmonogramy, budżet, POR, BIOZ,itp.)

  • Przygotowanie, nadzorowanie oraz prowadzenie prac w branży AKPiA w przemyśle w zakresie:

    • Nadzór nad właściwą technologią prowadzenia prac i stosowanych rozwiązań

    • Optymalizacja kosztów prowadzonych prac, ocena ryzyka na każdym etapie projektu

    • Tworzenie oraz weryfikowanie budżetu prowadzonych prac

    • Prowadzenie dokumentacji projektowej i poprojektowej

    • Alokacja i zarządzanie zespołami wykonawczymi

    • Bieżące zarządzanie ryzykami na budowie i rozwiązywanie problemów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe elektryczne (preferowany kierunek studiów: mechatronika lub automatyka)

  • Minimum 3 lata doświadczenia w prowadzeniu realizacji prac na stanowisku kierownika robót / inżyniera budowy realizującego prace na obiektach przemysłowych w branży AKPiA

  • Praktyczna umiejętność wyceny i kosztorysowania prac elektrycznych

  • Doświadczenie we współpracy z partnerami biznesowymi (dostawcy, podwykonawcy, klienci)

  • Umiejętność kierowania zespołem ludzi, samodzielność w podejmowaniu decyzji, zaangażowanie, silna motywacja

  • Zdolności organizacyjne oraz praktyka w kierowaniu ludźmi

  • Znajomość norm, przepisów i rozwiązań obwodów AKPiA do stref zagrożonych wybuchem

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Świadectwo Kwalifikacyjne – D

  • Min. dobra znajomość MS Office i AutoCAD, mile widziany MS Project i SAP

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami elektrycznymi będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kwalifikacji i uzyskiwanych wyników pracy

  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych

  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy

Dane firmowe

Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o.