BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 30/09/2022

Oferowana praca

Stanowisko: Pracownik ogólnobudowlany
Miejsce pracy: Holandia/Amsterdam / / Holandia

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Montaż i demontaż systemów szalunkowych DOKA ,PERI

  • Prace ciesielskie, prace ogólnobudowlane

  • UWAGA ! Nie musisz znać języka obcego, praca w polskiej ekipie

Wymagania

Czego oczekujemy?

  • Doświadczenia w pracach ciesielskich i ogólnobudowlanych

  • Dokładności, sumienności i samodyscypliny

  • Przestrzegania przepisów BHP i regulaminu pracy na budowie

  • Chęci odbycia kursu i zdobycia certyfikatu VCA

  • VCA mile widziane - wyjazd w ciągu tygodnia

  • Mile widziane brygady

Oferujemy

Co oferujemy?

  • Stałą współpracę w oparciu o projekty na terenie Holandii

  • Umowę o pracę z pełnymi świadczeniami ZUS

  • Zakwaterowanie i transport do Holandii - Nieodpłatnie!!!

  • Dodatkowo płatny w euro urlop wypoczynkowy!

  • Premię za polecenie pracownika!

  • Refundacje i pomoc w kursie VCA

  • Odzież i obuwie ochronne

  • Minimum formalności i wsparcie na każdym etapie

  • Zadzwoń 692 244 900 lub 539 862 712

  • Zgłoś się i budujmy razem!

Dane firmowe

BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.