← Wstecz | Drukuj

Axell Holandia Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 26/09/2017

Stanowisko: Pracownik fizyczny / pomocnik (izolacja dachów) bez znajomości j.angielskiego
Miejsce pracy: lubelskie / Polska

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Holandia / Goirle

Wymagania

Dla naszego klienta w Goirle poszukujemy pracowników fizycznych / budowlanych do pomocy przy izolacji dachów

Twoje zadania :

  • dostarczanie materiałów izolacyjnych na dach (wciąganie wiadrem / pojemnikiem z parteru na dach)

  • załadunek, rozładunek materiałów izolacyjnych

  • czas pracy – nawet do 50h/ tygodniowo

  • praca na wysokości

  • praca na zewnątrz

Nasze oczekiwania :

  • doświadczenie w pracy fizycznej lub budowlanej

  • prawo jazdy mile widziane

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy

  • pracę w znanej międzynarodowej firmie, wśród wielonarodowej załogi pracowników

  • możliwość długotrwałej współpracy

  • pomoc w organizacji przejazdu do Holandii

  • pomoc w uzyskaniu niezbędnych dokumentów wymaganych do podjęcia pracy w Holandii

  • darmowy transport do pracy

  • opiekę polskich koordynatorów

  • tygodniowy system wynagrodzeń

Dane firmowe

Axell Holandia Sp. z o.o.