← Wstecz | Drukuj

AUDIT Doradztwo Personalne / Oferta z dnia: 02/04/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. ofertowania
Miejsce pracy: Bielsko-BiałA / śląskie / Polska

Opis stanowiska

OPIS STANOWISKA:

  • Wstępne projektowanie konstrukcji – analiza i optymalizacja,

  • Wykonywanie ofert techniczno-cenowych,

  • Planowanie procesu budowlanego: projektowanie – produkcja – montaż,

  • Udział w spotkaniach biznesowych i negocjacjach,

  • Kontakt z potencjalnymi Inwestorami, Generalnymi Wykonawcami oraz Biurami Projektowymi.

Wymagania

WYMAGANIA:

  • Wyższe techniczne – budownictwo,

  • Wiedza z zakresu projektowania konstrukcji budowlanych,

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Umiejętności komunikacyjne.

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym,

  • Możliwość wewnętrznego awansu,

  • Pracę w młodym i prężnym zespole,

  • Możliwość uzyskania uprawnień projektowych i wykonawczych.

Dane firmowe

AUDIT Doradztwo Personalne