ARCOS FM PL SALLER Sp. z o.o. Sp. K. / Oferta z dnia: 20/11/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier budowlany
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

dokumenty aplikacyjne prosimy przysyłać tylko w j. niemieckim

Wymagania

Do głównych zadań osób na tym stanowisko będzie należało:

  • kierowanie procesem budowlanym podczas realizacji nowych inwestycji

  • organizacja dokumentacji technicznej, sporządzanie koncepji

  • sporządzanie przedmiaru robót i specyfikacji tchnicznych

  • negocjacja umów oraz zlecenie realizacji

  • tworzenie kosztorysów i zarządzanie budżetem przydzielonym do projektów (nadzór nad przestrzeganiem terminów, dyscypliny finansowej oraz dbałość o jakość wykonania)

  • Zapewnienie przestrzegania planu wykonawczego budowy przy wspólpracy z zespołem projektowym

  • Wizyty na budowie raz lub dwa razy w tygodniu, poza tym działalności administracyjne w głównej siedzibie w Weimarze, uczestniczenie w cotygodniowych zebraniach

  • komunikacja z urzędami i najemcami

  • kontrola finansowo-księgowa

  • sporządzanie sprawozdań dotyczących realizacji inwestycji

Od kandytatów oczekujemy:

  • ukończonych studiów wyższych w zakresie budownictwa lub równorzędne (architekt z doświadczeniami w kierowaniu lub nadzorowaniu robót budowlanych, inżynier elektryk lub inżynier w kierunku techniki zaopatrzenia)

  • co najmniej dwóch lat doświadczenia zowodowego

  • dobrej znajomości z zakresu wznoszenia nowych i przebudowy istniejących objektów.

  • podstawowej znajomości przepisów z zakresu ochrony przeciwpożarowej oraz utylicacji materiałów rozbiórkowych

  • dobrej znajomości pakietu MS Office, szczególnie Excel i Outlook

  • znajomości języka polskiego oraz gotowości do uczenia się języka niemieckiego na kursie finansowanym przez pracodawcę

  • samodzielności i dobrej organizacji pracy

  • zdolności negocjacyjne i asertywności

  • zaangażowania oraz nastawienia usługowego

  • pewności siebie, umiejętności pracy w zespole jak i pod presją czasu

  • gotowości do kilkudniowych wyjazdów służbowych w obrębie lokalizacji naszych projektów

Oferujemy

Co oferujemy:

  • wdrożenie do pracy i szkolenia w centrali w Niemczech

  • karta Multisport

  • pakiet medyczny

  • praca w stale rozwijającej się, międzynarodowej firmie

  • pewne miejsce pracy, niezależne od sytuacji rynkowej

  • nowoczesne I innowacyjne biuro oraz ergonomiczne stanowiska pracy

  • imprezy firmowe

Dane firmowe

ARCOS FM PL SALLER Sp. z o.o. Sp. K.