← Wstecz | Drukuj

Arche sp. z o. o. / Oferta z dnia: 31/07/2013

O firmie

Spółka Arche rozpoczęła działalność deweloperską w 1991 roku.

W swojej 20-letniej historii wybudowanych zostało ponad 2500 mieszkań i domów. Spółka wybudowała również kilka hoteli.
Pierwsza inwestycja to Osiedle Królowej Marysieńki. Następnie powstawały inwestycje: przy ul. Idzikowskiego na Mokotowie, na Saskiej Kępie przy ul. Jakubowskiej oraz osiedla: przy ul. Zięby nad Jeziorkiem Imielińskim, Osiedle Woronicza, Osiedle przy ul. Spacerowej w Konstancinie, zespół domów w zabudowie szeregowej przy ul. Bekasów, Osiedle Albartosów na Ursynowie. Zrealizowanych zostało też cztery projekty hoteli: w Siedlcach, w Konstancinie, Zespół Pałacowo-Parkowy w Łochowie oraz Hotel Puławska Residence*** w Warszawie.

Działalność firmy to nie tylko budowa domów, apartamentów, mieszkań, hoteli czy loftów ale też zaangażowanie w renowację zabytków (Zamek w Janowie Podlaskim, Pałac Łochów, Drohiczyn Kresowy).

Oferowana praca

Stanowisko: Koordynator – Specjalista ds. Branży Sanitarnej
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Projektowanie / Inżynieria

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:
• Koordynowanie i nadzorowanie przebiegu procesu inwestycyjnego w obszarze instalacji sanitarnych
• Koordynacja i nadzór prac firm podwykonawczych
• Przygotowanie umów z zakresu inwestycji
• Prowadzenie niezbędnej dokumentacji, opracowywanie planów inwestycyjnych
• Nadzór nad bieżącymi inwestycjami oraz eksploatacją budynków

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Wymagania

Wymagania:

• Uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych – mile widziane
• Wykształcenie wyższe kierunkowe
• Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe
• Doświadczenie w tworzeniu umów i prowadzeniu negocjacji
• Umiejętność działania pod presją czasu
• Odpowiedzialność, sumienność i konsekwencja w działaniu
• Dyspozycyjność

Oferujemy

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres arche@arche.pl

Dane firmowe

Arche sp. z o. o.
Puławska 361
02-806 Warszawa
Email: arche@arche.pl