Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k. / Oferta z dnia: 18/07/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Business Unit Manager (branża instalacyjna)
Miejsce pracy: Legnica / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

  • nadzór operacyjny nad powierzonym oddziałem,

  • realizowanie strategii rozwoju Spółki,

  • kompleksowy nadzór nad realizowanymi projektami: kalkulacje, wyceny, nadzór techniczny,

  • bieżąca współpraca z klientami,

  • kreowanie polityki personalnej w podległych pionach,

  • tworzenie oraz nadzór nad wdrożeniem krótko-  i długoterminowych strategii operacyjnych,

  • monitorowanie i aktywne zarządzanie wszystkimi aspektami, mającymi wpływ na uzyskiwaną rentowność Spółki,

  • bieżąca współpraca z centralą – praca w środowisku międzynarodowym.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku menadżerskim w spółce o profilu instalacyjnym (mile widziane doświadczenie w takich branżach jak: klimatyzacja, wentylacja, ciepłownictwo, kanalizacja lub wszelkiego typu instalacje),

  • umiejętność zarządzania projektami w branży instalacyjnej: wyceny, kalkulacje, rysunki techniczne, praca zespołu,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • wysoko rozwinięte kompetencje menadżerskie,

  • prawo jazdy kat. B – gotowość do wyjazdów służbowych.

Oferujemy

  • pracę w globalnej firmie, dynamicznie rozwijającej się na rynku polskim,

  • stabilne zatrudnienie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • niezbędne narzędzia pracy.

Dane firmowe

Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k.